Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Brown forman_iii_52749262623_o.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Brown-Forman
Správy od Informačný servis

Brown-Forman oznamuje zmenu distribúcie na Slovensku

Spoločnosť Brown-Forman Corporation (NYSE: BFA, BFB), jedna z najväčších amerických spoločností v oblasti liehovín a vína, na jeseň minulého roka oznámila, že od 1. septembra 2023 bude na Slovensku sama distribuovať svoje vlastné značky.

„Veríme, že vlastný predaj na Slovensku nám pomôže ďalej rásť. Najmä s naším portfóliom značiek Jack Daniel’s Tennessee Whiskey a Finlandia Vodka,“ povedal Marshall Farrer, prezident európskej divízie spoločnosti Brown-Forman Corporation.

Brown forman_i_52748244092_o.jpg
Foto: Brown-Forman

Na Slovensku kategória whisky, predovšetkým superprémiové značky a kategória vodky, naďalej rastú a priťahujú nových zákazníkov.

Spoločnosť Brown-Formann nedávno vymenovala Danielu Hanzlovú za manažérku predaja pre Českú republiku a Slovensko. „Som veľmi rada, že v Daniele máme skúseného odborníka na predaj s vynikajúcou znalosťou slovenského trhu, ktorý bude ďalej rozvíjať naše podnikanie,“ povedala Maria Navas Peire, generálna riaditeľka spoločnosti Brown-Forman Czechia & Slovakia.

Brown forman_ii_52748243887_o.jpg
Foto: Brown-Forman

Spoločnosť dlhodobo spolupracuje so svojím distribútorom KOFT s.r.o. a bude v tom pokračovať do konca augusta 2023.

Spoločnosť Brown-Forman priamo predáva svoje vlastné značky na viacerých európskych trhoch vrátane Spojeného kráľovstva, Nemecka, Poľska, Francúzska, Španielska, Českej republiky, Belgicka a Luxemburska.

Brown forman_v_52749266713_o.jpg
Foto: Brown-Forman

O spoločnosti Brown-Forman:

Spoločnosť Brown-Forman Corporation už viac ako 150 rokov obohacuje zážitky zo života zodpovedným budovaním značiek kvalitného alkoholického nápoja, vrátane Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, Jack Daniel’s Tennessee RTDs[1], Jack Daniel’s Tennessee Honey, Jack Daniel’s Tennessee Fire, Jack Daniel’s Tennessee Apple, Gentleman Jack, Jack Daniel’s Single Barrel, Woodford Reserve, Old Forester, Coopers‘ Craft, The GlenDronach, Benriach, Glenglassaugh, Slane, Herradura, el Jimador, New Mix, Korbel, Sonoma-Cutrer, Finlandia, Chambord, Fords Gin, Gin Mare a Diplomático Rum.

O značky spoločnosti Brown-Forman sa stará približne 5 200 zamestnancov na celom svete a predávajú sa vo viac ako 170 krajinách sveta. Viac informácií o spoločnosti nájdete na stránke brown-forman.com. Sledujte nás na sociálnych sieťach LinkedIn a Instagram.

[1] RTD – nápoje z kategórie Ready to drink

Informačný servis

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.