Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hand of young contemporary waitress wiping wooden table with duster
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Getty Images
Zaujímavosti od Informačný servis

Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze?

Čistota v reštauráciách, kaviarňach či hoteloch je veľmi kľúčová, preto výber tých správnych čistiacich a dezinfekčných prostriedkov vám nielen ušetrí čas a peniaze, ale zabezpečí aj dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie i bezpečnosť vás a vašich zákazníkov.

V oblasti pohostinstva, hotelierstva, reštaurácií a cateringových služieb (HoReCa) je čistota absolútnou prioritou. Nielenže zaručuje spokojnosť zákazníkov, ale tiež zabezpečuje dodržiavanie hygienických noriem, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie a bezpečnosť. Efektívna čistota však neznamená len používanie akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Výber správnych produktov môže výrazne ušetriť váš čas a finančné prostriedky. Predstavujeme vám prehľad najlepších prostriedkov na čistenie v segmente HoReCa, ktoré vám pomôžu udržiavať váš podnik v top stave bez zbytočných výdavkov a strát času.

1. Dezinfekčné prostriedky

V kuchyniach a priestoroch, kde sa manipuluje s potravinami, je dôležitá nielen čistota, ale predovšetkým dezinfekcia. Špeciálne dezinfekčné prostriedky, ako sú AKTIVIT dezinfekčný bez vône a farby a AKTIVIT dezinfekčný s citrónovou vôňou od spoločnosti BANCHEM s.r.o., účinkujú proti baktériám, vírusom a plesniam. Sú ideálne na dezinfekciu stolov, kuchynských dosiek, kuchynského náradia a iných povrchov, čím zabezpečujú bezpečné prostredie pre manipuláciu s potravinami.

Foto odsek 1.jpg
Foto: BANCHEM

2. Čistiace prostriedky na riad

Zaistite dokonalé čistenie vašich pohárov, príborov a riadu s kvalitnými čističmi, ktoré efektívne odstraňujú mastnotu a zvyšky potravín. Produkty ako PANTRA PROFESIONAL 07, VAU saponát na riad a AKTIVIT G sú šetrné k materiálom a zároveň poskytujú lesklý a čistý výsledok.

Foto odsek 2.jpg
Foto: BANCHEM

3. Čistiace prostriedky na podlahy

Podlahy v kuchyniach, jedálňach a spoločenských priestoroch vyžadujú špecializovanú starostlivosť. Produkty ako 5P plus, BANOX, PANTRA PROFESIONAL 11 a ELZON PLUS zabezpečujú nielen dokonalú čistotu, ale aj dezinfekciu, čím prispievajú k bezpečnému a hygienickému prostrediu pre zamestnancov i zákazníkov.

Foto odsek 3.jpg
Foto: BANCHEM

4. Dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély

V kuchyniach, kúpeľniach a toaletách je nevyhnutná rýchla a účinná dezinfekcia rúk. Kvalitné dezinfekčné mydlá a antibakteriálne gély, ako sú Chiroderm tekuté mydlo a Bannderm dezinfekčný gél, poskytujú túto základnú ochranu pred šírením infekcií.

Foto odsek 4.jpg
Foto: BANCHEM

5. Čistiace prostriedky na sklo a lesklé povrchy

Udržiavajte sklenené stoly, okná, zrkadlá a ďalšie lesklé povrchy bez šmúh a škvŕn s pomocou špecializovaných čistiacich prostriedkov ako AKTIVIT kontakt a PANTRA PROFESIONAL 06, ktoré zabezpečia bezchybný vzhľad vašich priestorov.

Foto odsek 5.jpg
Foto: BANCHEM

6. Odstraňovače škvŕn a nečistôt

V boji proti mastnotám, olejovým škvrnám a iným nečistotám sú neoceniteľnými pomocníkmi produkty ako Sensi odstraňovač škvŕn color/white a SENSI odstraňovač práškový. Ide o špeciálne vyvinuté prostriedky na odstránenie týchto problémov z rôznych materiálov, čím zjednodušujú údržbu čistých pracovných odevov a iných textílií v sektore HoReCa.

Foto odsek 6.jpg
Foto: BANCHEM

Buďte si istí, BANCHEM to (č)istí!

BANCHEM s.r.o. je renomovaným dodávateľom čistiacich prostriedkov a chemických produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté a určené pre sektor HoReCa. S ich širokou ponukou výrobkov a dlhoročnými skúsenosťami si získali dôveru prevádzkovateľov reštaurácií, hotelov, barov a ďalších podnikov v pohostinstve. Tak neváhajte a využite jedinečné produkty, ktoré BANCHEM s.r.o špeciálne navrhol tak, aby zodpovedali špecifickým potrebám a štandardom v HoReCa sektore.

S produktmi BANCHEM s.r.o. pre HoReCa si môžu prevádzkovatelia v tomto sektore byť istí, že ich potreby v oblasti čistenia, dezinfekcie a údržby budú efektívne a spoľahlivo zabezpečené.

Informačný servis

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.