Firma Tradimex - KE, s.r.o. vznikla 27.01.1998 s týmito funkciami:
8291 - Činnosti inkasných agentúr a posúdenie úveruschopnosti
Od 27.01.1998
- maloobchod a veľkoobchod s poľnohospodárskymi, potravinárskymi výrobkami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, minerálnymi vodami, mäsom a mäsovými výrobkami, ovocím, zeleninou, tabakovými výrobkami, výrobkami z kože, textilu, gumy, drahých kovov, kozmetikou, čistiacimi prostriedkami, spotrebnou elektronikou, počítačmi a počítačovými systémami, strojmi a strojovými zariadeniami, technologickými zariadeniami, hutníckymi výrobkami zo železných kovov a neželezných kovov, nerastnými surovinami, umelými hnojivami, nábytkom, drevom a výrobkami z dreva, buničinou, papierom a výrobkami z nich, cestnými a stavebnými mechanizmami a príslušenstvom, stavebným materiálom, palivá-plynné, tekuté, tuhé, rudy, kovy
- veľkoobchod-hospodárske zvieratá
- nákup a predaj osobných a nákladných automobilov a príslušenstva, poľnohospodárskych strojov a príslušenstva
- prenájom a leasing osobných a nákladných automobilov, cestných a stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov, strojného a technologického zariadenia, výpočtovej techniky
- píliarska výroba
- výroba predmetov zo skla
- sprostredkovateľská činnosť okrem sprostredkovania práce za úhradu
Werferova 1, 04011 Košice 4
Ďalšie firmy na tejto adrese
Konatelia
Anna Gaberová
Od 20.05.2022
zobraziť firmy kde má funkcie
MVDr. Jozef Gažo
Spoločníci
MVDr. Jozef Gažo 3 319,39 EUR (50,00% podiel)
Anna Gaberová Historický
27.01.1998 - 19.05.2022
MVDr. Jozef Gažo Historický
Anna Gaberová Historický 50 000,00 SKK (50,00% podiel)
27.01.1998 - 13.09.1998
MVDr. Jozef Gažo Historický 50 000,00 SKK (50,00% podiel)
Braniskova 5, Košice
Krompašská 7, Košice
Získajte detailné informácie o firmách a ich prepojeniach.
Vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje:
199,00 €
Cena je s DPH
Biznis365
19,99 €
Mesiac
9,90 €
Týždeň
2,00 €
Deň
Získajte plný prístup k prémiovým funkciám v priebehu pár sekúnd.
Pošlite SMS a aktivujte prístup:
Prístup na 7 dní
Pošlite SMS s textom FOAF7D na 8866 (9,90 € s DPH)
Prístup na 1 deň
Pošlite SMS s textom FOAF1D na 8866 (2,00 € s DPH)
Prístup bude aktivovaný formou predplatného, ktoré Vám bude opakovane účtované počas daného obdobia. Predplatné je možné jednoducho zrušiť podľa inštrukcií v prijatej SMS správe.
Ak nechcete SMS aktiváciu, môžete si zakúpiť prémiový balík s výhodnejšou cenou:
S opakovanými platbami sa vám automaticky obnoví prístup k službe na konci platobného obdobia. Môžete zrušiť kedykoľvek vo vašom profile.
Uhraďte poplatok za vybraný balík FOAF Balík podľa údajov uvedených nižšie.
Prevod môže trvať až jeden deň. Zvolené služby budú aktivované po pripísaní platby na náš účet.
Zálohová faktúra na stiahnutie
Pred pokračovaním v nákupe je potrebné doplniť fakturačné údaje.
Váš prémiový prístup bol úspešne aktivovaný. Teraz môžete prezerať detailné informácie o firmách a ich prepojeniach.
Zadaný aktivačný kód nebol nájdený alebo už bol použitý. Skontrolujte ho prosím a skúste to znova.