The company B.STUDIO, s. r. o. was established on 07.02.2007 with the following functions:
7111 - Architektonické činnosti
Od 07.02.2007
Činnosť autorizovaného architekta podľa § 4 z. č. 138/1992 zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov, konkrétne a/ vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti, b/ vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, c/ spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, d/ vykonávanie projektového manažmentu, e/ grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácií a technickej dokumentácie, f/ poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb, g/ vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní
Uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb, ich zmien
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
Komplexné zariaďovanie interiérov,
Dodávka interiérových a exteriérových prvkov podľa návrhu autora
Prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
Správa nehnuteľností a bytového fondu
Ubytovacie služby
Reklamná a propagačná činnosť,
Sprostredkovateľská činnosť
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
1.mája 1544/92, 03101 Liptovský Mikuláš
More companies at this address
Konatelia
Ing.arch. Martin Bobák
zobraziť firmy kde má funkcie
Ing.arch. Pavel Bobák, CSc.
Spoločník
Ing. arch. Martin Bobák 6 639,00 EUR (100,00% share)
Od 09.09.2022
Spoločníci
Ing. arch. Martin Bobák Historický 6 639,00 EUR (100,00% share)
27.01.2011 - 08.09.2022
Ing.arch. Pavel Bobák, CSc. Historický 6 639,00 EUR (100,00% share)
07.02.2007 - 26.01.2011
Ing. arch. Martin Bobák
1. mája 1544/92, 03101, Liptovský Mikuláš
1.mája 1544/92, Liptovský Mikuláš
Get detailed information about companies and their connections.
Choose the package that suits you best:
199,00 €
The price includes VAT
Biznis365
19,99 €
Mesiac
9,90 €
Týždeň
2,00 €
Deň
Get full access to premium features in just a few seconds.
Send an SMS and activate access:
7-day access
Send an SMS with the text FOAF7D to 8866 (€9.90 incl. VAT)
1-day access
Send an SMS with the text FOAF1D to 8866 (€2.00 including VAT)
Access will be activated in the form of a subscription, which will be charged to you repeatedly during the given period. The subscription can be easily canceled according to the instructions in the received SMS message.
If you don't want SMS activation, you can purchase a premium package at a better price:
S opakovanými platbami sa vám automaticky obnoví prístup k službe na konci platobného obdobia. Môžete zrušiť kedykoľvek vo vašom profile.
Pay the fee for the selected package FOAF Balík according to the data provided below.
The translation may take up to one day. The selected services will be activated after the payment is credited to our account.
Proforma invoice for download
Please fill in all billing details before proceeding with the purchase.
Your premium access has been activated. You can now explore detailed company information and their connections.
The activation code you entered is invalid or has already been used. Please double-check it and try again.