The company Davetec s.r.o. was established on 14.11.2012 with the following functions:
14.11.2012 – present
V mene spoločnosti koná konateľ samostatne.
4322 - Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Od 14.11.2012
Prenájom hnuteľných vecí
Administratívne služby,
Počítačové služby
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Prípravné práce k realizácii stavby
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Vedenie účtovníctva
Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
Čistiace a upratovacie služby
Reklamné a marketingové služby
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Od 05.03.2015
Výkon činnosti stavebného dozoru
Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových v prevádzke opravy vyhradených technických zariadení tlakových v rozsahu: ou oprava a údržba r rekonštrukcia m montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky v rozsahu: technické zariadenia tlakové skupina a b1 tlakové nádoby stabilné, ktoré neobsahujú nebezpečné plyny, pary, kvapaliny b2 tlakové nádoby stabilné, ktoré obsahujú nebezpečné plyny, kvapaliny technické zariadenia tlakové b b1 tlakové nádoby stabilné, ktoré neobsahujú nebezpečné plyny, pary, kvapaliny b2 tlakové nádoby stabilné, ktoré obsahujú nebezpečné plyny, kvapaliny e1 potrubné vedenia na rozvod nebezpečnej kvapaliny, tlak do 1 mpa e2 potrubné vedenia s pracovnou látkou vodná para alebo horúca voda, dn nad 100
Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
Opravy a montáž určených meradiel
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Opravy vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu: ou oprava a údržba m montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky r rekonštrukcia v rozsahu: technické zariadenia plynové skupina a na: f znižovanie tlaku plynu s najvyšším pracovným tlakom plynu na vstupe vyšším 0,4 mpa g rozvod plynu s tlakom plynu nad 0,4 mpa a acetylénovod h spotrebu plynu spaľovaním s výkonom jednotlivého zariadenia alebo so súčtom výkonov jednotlivých zariadení tvoriacich funkčný celok nad 0,5 mw vrátane zariadenia na výrobu ochranných atmostér pri tepelnom spracúvaní technické zariadenia plynové skupina b na: f znižovanie tlaku plynu s najvyšším pracovným tlakom plynu na vstupe do 0,4 mpa vrátane s výkonom nad 25 nm3/h okrem zariadení zahrnutých v skupine b písm. g) g rozvod plynu vrátane regulačného zariadenia na prípojke plynu s výkonom odberného plynového zariadenia do 25 nm3/h vrátane s najvyšším pracovným tlakom plynu na vstupe do 0,4 mpa vrátane, okrem potrubného vedenia určeného na rozvod acetylénu h spotrebu plynu spaľovaním s výkonom jednotlivého zariadenia alebo so súčtom výkonov jednotlivých zariadení tvoriacich funkčný celok od 4 kw do 0,5 mw vrátane zariadenia na výrobu ochranných atmosfér pri tepelnom spracúvaní a spotrebiča, pri ktorom sa vyžaduje napojenie na odťah spalín médium: zemný plyn, propán-bután
Výkon činnosti stavbyvedúceho
Od 12.12.2024
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Hlavná 403/50, 04481 Kysak
More companies at this address
Konatelia
Ing. Valér Franko
Od 11.08.2015
show companies where they have roles
Dávid Franko
Spoločníci
Od 24.01.2025
Ing. Jana Franková
Ing. Valér Franko Historický
11.08.2015 - 23.01.2025
Dávid Franko Historický
14.11.2012 - 23.01.2025
Ing. Jana Franková Historický 1 000,00 EUR (14,29% share)
14.08.2015 - 06.12.2022
Dávid Franko Historický 5 000,00 EUR (71,43% share)
14.11.2012 - 06.12.2022
Ing. Valér Franko Historický 1 000,00 EUR (14,29% share)
Hlavná 403/50, 04481, Kysak
Kpt. Nálepku 1199/1, 04001, Košice - mestská časť Staré Mesto
Kysak 403, 04481, Kysak
FOAF Free
Free forever
0,00 €
Price shown without VAT
Price including VAT is 0,00 €
Can be combined with add-ons
FOAF Finance
Monthly
15,00 €
Price including VAT is 18,45 €
Yearly
150,00 €
Price including VAT is 184,50 €
Everything in Free +
FOAF Business
25,00 €
Price including VAT is 30,75 €
250,00 €
Price including VAT is 307,50 €
Everything in Finance +
FOAF Legal
+ 50,00 €
Price including VAT is 61,50 €
+ 500,00 €
Price including VAT is 615,00 €
Everything in your selected plan +
FOAF Estate
+ 80,00 €
Price including VAT is 98,40 €
+ 800,00 €
Price including VAT is 984,00 €
Your selection
S opakovanými platbami sa vám automaticky obnoví prístup k službe na konci platobného obdobia. Môžete zrušiť kedykoľvek vo vašom profile.
Pay the fee for the selected package FOAF Balík according to the data provided below.
The translation may take up to one day. The selected services will be activated after the payment is credited to our account.
Proforma invoice for download
Please fill in all billing details before proceeding with the purchase.
Your premium access has been activated. You can now explore detailed company information and their connections.
The activation code you entered is invalid or has already been used. Please double-check it and try again.