Firma Nadácia EduValue vznikla 31.12.2024 s týmito funkciami:
8899 - Ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.
Od 31.12.2024
Šport
Veda
Vzdelávacie
A) podpora a rozvoj vedy, výskumu, vzdelávania a športu, b) organizovanie a sprostredkovanie dobrovoľníckej činnosti, c) rozvoj filantropie, darcovstva spoločenskej zodpovednosti firiem a jednotlivcov, d) sprostredkovanie skúseností ostatným inštitúciám a záujemcom pôsobiacich v oblasti vzdelávania, e) spájanie užitočných kontaktov a know-how z praxe prostredníctvom prednášok, diskusií a osobných stretnutí, f) analýza činností relevantných aktérov v oblasti neformálneho aj formálneho vzdelávania, g) organizovanie seminárov, konferencií a ďalších odborných aj neformálnych podujatí, sústredení a školení, h) šírenie informácií o vlastnej činnosti smerom do vzdelávacej komunity ako aj smerom k širšej verejnosti, i) spolupráca s orgánmi štátnej správy a samosprávy, ako aj ďalšími domácimi a zahraničnými subjektami (podnikateľské prostredie, školy, neziskový sektor). j) prispievanie k zvyšovaniu odbornej úrovne svojich členov, ale aj iných osôb s osobitným dôrazom na rozvoj talentov, k) podporovanie a realizovanie ďalších aktivít v súlade so stanoveným poslaním a hodnotami.
Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Ďalšie firmy na tejto adrese
Správca
Mgr. Tomáš Hasala
zobraziť firmy kde má funkcie
Zakladateľ
Peter Komorník 7 000,00 EUR (0,00% podiel)
Žiadne záznamy v obchodnom vestníku.
Peter Komorník
Pod násypom 7, Bratislava - mestská časť Lamač
Získajte detailné informácie o firmách a ich prepojeniach.
Vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje:
199,00 €
Cena je s DPH
Biznis365
19,99 €
Mesiac
9,90 €
Týždeň
2,00 €
Deň
Získajte plný prístup k prémiovým funkciám v priebehu pár sekúnd.
Pošlite SMS a aktivujte prístup:
Prístup na 7 dní
Pošlite SMS s textom FOAF7D na 8866 (9,90 € s DPH)
Prístup na 1 deň
Pošlite SMS s textom FOAF1D na 8866 (2,00 € s DPH)
Prístup bude aktivovaný formou predplatného, ktoré Vám bude opakovane účtované počas daného obdobia. Predplatné je možné jednoducho zrušiť podľa inštrukcií v prijatej SMS správe.
Ak nechcete SMS aktiváciu, môžete si zakúpiť prémiový balík s výhodnejšou cenou:
S opakovanými platbami sa vám automaticky obnoví prístup k službe na konci platobného obdobia. Môžete zrušiť kedykoľvek vo vašom profile.
Uhraďte poplatok za vybraný balík FOAF Balík podľa údajov uvedených nižšie.
Prevod môže trvať až jeden deň. Zvolené služby budú aktivované po pripísaní platby na náš účet.
Zálohová faktúra na stiahnutie
Pred pokračovaním v nákupe je potrebné doplniť fakturačné údaje.
Váš prémiový prístup bol úspešne aktivovaný. Teraz môžete prezerať detailné informácie o firmách a ich prepojeniach.
Zadaný aktivačný kód nebol nájdený alebo už bol použitý. Skontrolujte ho prosím a skúste to znova.